Upstream UG

Od dziś Upstream przejmuje ogólne zadania związane z dystrybucją produktów Ammonite System. Zaoferuje nasze produkty za pośrednictwem istniejącej sieci dealerów, a także za pośrednictwem sieci dealerów Upstream.

Wszelkie roszczenia gwarancyjne i naprawy będą również rozpatrywane przez Upstream.

Współpracę rozpoczynamy od zaprezentowania naszej nowej niemieckiej strony internetowej www.ammonitesystem.eu, wydania nowego katalogu produktów 2020 w języku niemieckim oraz dostarczenia całej dokumentacji produktowej w języku niemieckim.

W nadchodzących tygodniach i miesiącach wspólnie zintensyfikujemy obecność Ammonite System na rynku niemieckim - poprzez serię demo days oraz kampanii promocyjnych (w miarę możliwości w tych trudnych czasach :)

Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne zaangażowanie, wysokiej jakości i innowacyjne produkty Ammonite System oraz szerokie doświadczenie Upstream na rynku niemieckim doprowadzą do nowego i ekscytującego rozdziału dla Ammonite System.

 

 

Upstream UG

(www.upstream-tec.de) z siedzibą w Weil im Schoenbuch koło Stuttgartu w Niemczech ma wieloletnie doświadczenie w skutecznej dystrybucji szeregu marek związanych nurkowaniem.

Kierując się dewizą „We Speak Tec”, Upstream oferuje za pośrednictwem sklepu B2B produkty własnej marki, jak również (jako wyłączny przedstawiciel) asortyment dobrze znanych marek, takich jak Ammonite System, Tecline, Kwark i Seacraft, sieci autoryzowanych dealerów w Niemczech i Austria.

Działalność Upstream UG obejmuje dystrybucję, marketing, usługi gwarancyjne i serwisowe, uczestnictwo w targach, organizację demo days, szkolenia oraz tłumaczenie i tworzenie dokumentacji produktowej i szkoleniowej.