Garry Dallas

KILKA SŁÓW O GARRYM
Przez ostatnie 18 lat, spędzając większość czasu pod wodą, Garry pomyślał, że zostanie instruktorem i przekazanie jego wiedzy będzie dobrze spędzonym czasem, więc właśnie to zrobił. Posiadając kwalifikacje we wszystkich głównych agencjach szkoleniowych w OC, SCR i CCR, jego intryga w różnych zestawach i konfiguracjach doprowadziła go do zbadania teorii i praktyczności w nurkowaniu Sidemount, dla którego jest on powszechnie znany.
 
Znalezienie go w swojej naturze, aby doprowadzić się do swoich granic, wyraźnie widoczne w jego eksploracjach nurkowania w jaskiniach. Prezentuje się w szkołach podstawowych i średnich, centrach nurkowych i krajowych pokazach nurkowania, jest dyrektorem agencji szkoleniowej RAID UK & Malta, trenerem instruktora, instruktorem nurkowania rekreacyjnego, technicznego i jaskiniowego, kluczowym członkiem „Apeks Cave Exploration” i „Apeks Zespoły Tek Testing, badające nowo odkryte cenoty w dzielnicy Jukatan w Meksyku, a także kopalnie i jaskinie w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.
 
„Nauczając i nurkując na całym świecie, nie ma wielu ludzi, którzy mieliby przywilej nazywać to surrealistyczne, kuszące i inspirujące podwodne królestwo swoim biurem, ale jestem upokorzony, że jestem jego częścią”.
 

THIS PAGE HAS NO IMAGES OF TYPE - 30