• Slider 239
 • Slider 241
 • SIŁA PROSTOTY


  LED ONE i LED ONE MINI zostały znacznie ulepszone.

  Celem ich stworzenia było zagwarantowanie bezawaryjnych latarek zapasowych na wypadek problemów z głównym źródłem światła.

  Oferują prostą konstrukcję, imponującą wydajność, nowy ergonomiczny uchwyt w stylu wojskowym i długi czas świecenia.

  LED ONE i LED ONE MINI to mocne kompaktowe latarki zapasowe z imponującymi 400 lumenami intensywności światła oraz odpowiednio 6 i 5-godzinnym czasem świecenia.

 • ZAUFANIE DO DOSKONAŁEJ WYDAJNOŚCI I NIEZAWODNOŚCI


  Niezawodność LED ONE i LED ONE Mini to kluczowa cecha, która wynika z prostej, ale solidnej konstrukcji, użytych materiałów, jakości wykonania i braku zbędnego nadmiaru elektroniki.

  Dioda LED jest chroniona hartowanym i odpornym na zarysowania szkłem o grubości 6 mm.

  Głowice jest obrobione długim gwintem i są chronione trzema mocnymi o-ringami. Gwarantuje szczelność na głębokość zanurzenia do 200 m i chroni urządzenia przed przypadkowym zalaniem podczas włączania i wyłączania latarki pod wodą.

 • WYSOKA INTENSYWNOŚĆ ŚWIATŁA, BARDZO DŁUGI CZAS PRACY


  LED ONE i LED ONE MINI zapewniają skupioną punktowo wiązkę światła o dobrze widocznej zimno-białej temperaturze barwowej.

  LED ONE i LED ONE MINI posiadają nowoczesny, bezpośrednio zasilany układ LED 5W Chip o wyjątkowej żywotności, trwającej ponad 100 000 godzin ciągłego świecenia.

  Jako źródło zasilania można wykorzystać dwie baterie CR123A w wypadku LED ONE MINI oraz 3 baterie typu AA dla latarki LED ONE lub równoważne im akumulatory.

 • WYTRZYMAŁA BUDOWA


  LED ONE posiada aluminiową głowicę pokrytą twardą anodą, która zapewnia odporność na otarcia niezależnie od warunków atmosferycznych. Korpus wyprodukowany jest z Delrinu®, niezwykle wytrzymałego polimeru. Diody Led chronione są odpornym na zarysowania szkłem hartowanym o grubości 6mm.

 • Zestaw LED ONE + LED ONE MINI zawiera:


  1 x latarka LED ONE
  1 x latarka LED ONE MINI
  1 x zestaw kolorowych silikonek

 • OPAKOWANIA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU


  Opakowania Ammonite System w całości nadają się do recyclingu!

  Wykonane są z tektury falistej i zastępują w dużym stopniu niepraktyczne i w większości wypadków używane jednorazowo, plastikowe walizki.

ZESTAW ZAWIERA:
INSTRUKCJA
ZESTAWY
Zobacz więcej...
VIDEO

">

GALERIA
Zobacz więcej...