• Slider 246
 • Najwyższej jakości koncentryczny kabel E/O


  T-VALVE wyposażyliśmy również w najwyższej jakości, odporny na złamania kabel E/O. Dzięki koncentrycznej budowie z poszerzonym przekrojem przewodu miedzianego uzyskaliśmy obniżoną rezystancję, co zwiększyło wydajność całego systemu grzewczego.

 • 360 stopniowa obrotowa głowica


  T-Valve może być obracany o 360 stopni. Pozwala to na wykorzystanie go w szerokiej gamie konfiguracji,  w tym przypadku naprawdę nie ma znaczenia, czy prowadzisz jeden wąż pod prawą ręką, a drugi pod lewą.

 • Wyższa wydajność, niższy profil


  Ammonite System T-VALVE charakteryzuje się również bardzo niskim profilem, opływową konstrukcją i kopulastym kształtem. Zaprojektowaliśmy go w ten sposób aby ograniczyć ryzyko zaczepienia, niezależnie od tego, gdzie zawór jest umieszczony. Dzięki bardzo dużemu wpuszczonemu przyciskowi można go bez wysiłku obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach lub zimnymi dłońmi.

 • Konstrukcja najwyższej jakości


  T-Valve został wyprodukowany z komponentów  najwyższej jakości. Króciec wykonany jest z niklowanego mosiądzu i stali nierdzewnej. Starannie zaprojektowana konstrukcja przyczynia się także do zmniejszenia zużycia uszczelek i ogólnej wyjątkowej trwałości zaworu.

 • Progresywne i płynne dodawanie gazu


  Bardzo duży przycisk jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie precyzyjny. Umożliwia wygodne korzystanie nawet w grubych rękawicach lub zimnymi dłońmi. Ponadto mocna sprężyna przycisku pomaga w kontroli przepływu gazu oraz zatrzymuje go po zwolnieniu przycisku.

  Gładka płyta tylna z kilkunastoma otworami ułożonymi w kształt amonitu zapewnia ochronę przed niewygodnymi uderzeniami zimnego gazu na klatkę piersiową.

   

 • Ergonomiczny design


  Ergonomiczna konstrukcja T-VALVE została przemyślana w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Jego niezawodna konstrukcja zapewnia progresywny i płynny przepływ gazu oraz bezpieczną eksploatację w każdych warunkach. Został zaprojektowany na wiele lat bezproblemowego użytkowania.

 • 3-letnia gwarancja


  Najwyższej jakości produkty i serwis poparte rozszerzoną do 3 lat gwarancją.

 • Oryginalna konstrukcja AMMONITE SYSTEM


  Termozawór T-VALVE tak jak każdy inny produkt, który tworzymy jest w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez nas w Polsce. Montażem zajmuje się nasz zespół profesjonalistów zapewniający również światowej klasy obsługę posprzedażową. 

 • Wygodny montaż i demontaż


  T-VALVE można łatwo zamontować i zdemontować bez użycia dodatkowych narzędzi. Aby jednak dodatkowo ułatwić ten proces, do każdego termozaworu dodajemy stalowy klucz.

 • Dostępne w dwóch standardach – APEKS oraz SI TECH


  Termozawór przystosowany jest do montażu na suchych skafandrach, z otworami i gumowymi podkładkami , przygotowanymi pod zawory inflacyjne w standardach APEKS (A360 T-VALVE) lub SI-TECH (S360 T-VALVE). Trzon termozaworu A360 T-VALVE ma średnicę 38mm, natomiast S360 T-VALVE -33mm.

 • Opakowania przyjazne środowisku


  Opakowania Ammonite System w całości nadają się do recyclingu!

  Wykonane są z tektury falistej i zastępują w dużym stopniu niepraktyczne i w większości wypadków używane jednorazowo, plastikowe walizki.

   

 • Zestaw T-Valve zawiera:


  - termozawór A360 lub S360 T-VALVE

  - klucz montażowy

  - instrukcję i certyfikat

  - opakowanie przyjazne środowisku

ZESTAW ZAWIERA:
INSTRUKCJA
ZESTAWY
Zobacz więcej...
VIDEO

GALERIA
Zobacz więcej...