• Slider 263

  LED ONE MINI

  Miniaturowa, trwała i niezawodna wersja wszechstronnej latarki LED ONE

   

 • SIŁA PROSTOTY


  LED ONE Mini została właśnie znacznie ulepszona.

  Większość organizacji nurkowych na świecie, a szczególnie te techniczne zalecają używanie 2 zapasowych i 1 głównego źródła światła, wypuściliśmy na rynek nową LED ONE Mini.

  Pomysłem, który stał za koncepcją nowej wersji latarki było zwiększenie bezpieczeństwa nurkowania i zaoferowanie zdublowania kompaktowych latarek zapasowych.

  Celem stworzenia LED ONE Mini było zagwarantowanie bezawaryjnej latarki zapasowej na wypadek problemów z głównym źródłem światła.

  LED ONE Mini oferuje prostą konstrukcję, imponującą wydajność, nowy ergonomiczny uchwyt w stylu wojskowym i długi czas świecenia.

  LED ONE Mini jest naszą mniejszą wersją latarki LED ONE, zbudowaną z wytrzymałych materiałów w nowoczesnym wydaniu. LED ONE Mini jest mocną, ale kompaktową latarką zapasową z imponującymi 400 lumenami i 5-godzinnym czasem świecenia, a to wszystko zasilane dwoma bateriami CR123A.

 • ZAUFANIE DO DOSKONAŁEJ WYDAJNOŚCI I NIEZAWODNOŚCI


  Niezawodność LED ONE Mini to kluczowa cecha, która wynika z prostej, ale solidnej konstrukcji, użytych materiałów, jakości wykonania i braku zbędnego nadmiaru elektroniki.

  Dioda LED jest chroniona hartowanym i odpornym na zarysowania szkłem o grubości 6 mm.

  Głowica LED ONE Mini jest obrobiona długim gwintem i jest chroniona trzema mocnymi o-ringami. Gwarantuje szczelność na głębokość zanurzenia do 200 m i chroni urządzenie przed przypadkowym zalaniem podczas włączania i wyłączania latarki pod wodą.

 • WYSOKA INTENSYWNOŚĆ ŚWIATŁA, BARDZO DŁUGI CZAS PRACY


  LED ONE Mini zapewnia skupioną punktowo wiązkę światła o dobrze widocznej zimno-białej temperaturze barwowej.

  LED ONE Mini gwarantuje optymalne połączenie wysokiej intensywności światła do 400 lm i bardzo długiego czasu działania ponad 5 godzin.

  LED ONE Mini to nowoczesny, bezpośrednio zasilany układ LED 5W Chip o wyjątkowej żywotności, trwającej ponad 100 000 godzin ciągłego świecenia.

  Jako źródło zasilania można wykorzystać dwie baterie CR123A lub równoważne akumulatory.

 • ERGONOMICZNY DESIGN


  Ta niezwykle wytrzymała i wodoodporna latarka zapasowa jest niezwykle łatwa w obsłudze. Użytkownik włącza i wyłącza ją za pomocą zaledwie ćwierć obrotu głowicy.

  LED ONE Mini łatwo mieści się w kieszeni skafandra lub jacketu’u (maks. Długość: 126 mm, maks. Szerokość: 42 mm) . Może być także z łatwością przypięta do uprzęży nurkowej.

  Obudowa ma teraz kształt zapewniający pewny i łatwiejszy chwyt, a ponadto o wiele łatwiej jest schować światło za pomocą pętli bungee podczas nurkowania.

 • OPAKOWANIA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU


  Opakowania Ammonite System w całości nadają się do recyclingu!

  Wykonane są z tektury falistej i zastępują w dużym stopniu niepraktyczne i w większości wypadków używane jednorazowo, plastikowe walizki.

ZESTAW ZAWIERA:
SPECYFIKACJA
czas pracy~5 h30'
źródło światła1 × LED CREE® XPG 2
intensywność światłado 400 lm
typ przełącznikaprzekręcane włączanie/wyłączanie
dystrybucja światła w wodzie
max. długość130 mm
rodzaj optyki1 x soczewka
max. średnica43 mm
całkowita moc5 W
przednie szkło6 mm hartowane
temperatura barwowachłodna biel
waga165 g (bez baterii)
195 g (z bateriami)
źródło mocy2 x litowe baterie CR123A
waga w wodzie95 g
materiałtwardo anodowane aluminium /DELRIN®
max. głębokość użytkowa200 m
ZESTAWY
Zobacz więcej...
VIDEO

 

GALERIA
Zobacz więcej...