• Slider 249
 • Slider 250
 • Wodoszczelne worki transportowe


  Zestaw składa się z dwóch trwałych wodoszczelnych worków. 

  Dużego worka głównego w kolorze czarnym oraz mniejszego akcesoryjnego worka w kolorze pomarańczowym.

 • Duża pojemność


  Worek główny, został tak zaprojektowany, aby bezpiecznie transportować w nim nawet największy zestaw kablowy Ammonite System. 

  Bez problemu pomieści zestaw ACCU THERMO TYPE 24 z dowolną głowicą kablową z zamontowanym uchwytem Goodman oraz dodatkowymi akcesoriami.  

 • Pełna wodoszczelność


  Pełna wodoszczelność to nie tylko zasługa wykorzystanego w tym modelu bardzo wytrzymałego materiału (Plastel TE62), który stosuje się również do konstrukcji ultralekkich pontonów. 

  Dodatkowe właściwości wodoszczelne zapewnia też zastosowanie w modelu zgrzewanych szwów. Worek główny ozdobiony jest dużym trwale termicznie „wygrzanym” logo Ammonite System.

 • Bezpieczne zamknięcie


  Worek główny ma bardzo intuicyjne rolowane zamknięcie listwowe typu Tuck & Roll zapinane bardzo trwałą, metalową klamrą wykonaną ze stali nierdzewnej.

  Klamra jest ozdobiona laserowo grawerowanym logo Ammonite System.

  Dodatkowo worek wyposażony jest w stalowe „oczko” do zawieszania.

  Trzykrotne zrolowanie zapewnia szczelność przed warunkami z zewnątrz i pewność, że do środka albo na zewnątrz nie dostanie się nie tylko woda, ale i kurz czy brud.”

 • Dodatnia pływalność


  Obydwa worki po poprawnym zamknięciu mają dodatnią pływalność, unoszą się na wodzie nawet w wypełnione sprzętem. Cecha bardzo przydatna np. podczas wszelkich nurkowań z łodzi, eksploracji jaskiń, itp.

  Dodatkiem do worków jest aluminiowa zawieszka bagażowa na stalowej lince z etykietą na nazwisko i adres ozdobiona dużym logo Ammonite System.

ZESTAW ZAWIERA:
INSTRUKCJA
ZESTAWY
Zobacz więcej...
VIDEO
GALERIA
Zobacz więcej...