O nas

6 powodów dla których warto używać AmmoniteSystem 

 • Sprzęt do nurkowania

  1. Firma powstała z miłości do nurkowania


  Jej twórcy, Aleksander Chodakowski i Piotr Stępkowski, są aktywnymi nurkami. Wysoka jakość, niezawodność i walory użytkowe projektowanych i produkowanych przez nich systemów oświetleniowych wynika między innymi ze znajomości potrzeb branży. Aleksander Chodakowski jest instruktorem nurkowym, obaj właściciele ammonitesystem regularnie nurkują, aktywnie współpracują z centrami nurkowymi i słuchają opinii instruktorów. Stąd kolejne modele oświetlenia odpowiadają na rzeczywiste potrzeby branży nurkowej. Dodatkowo o jakości sprzętu decyduje fakt, że latarki przechodzą zaawansowane testy, w trakcie których badane są:

  • wytrzymałość sprzętu • niezawodność i bezpieczeństwo • ergonomia i wygoda użytkowania

 • 2. Oświetlenie


  AmmoniteSystem jest w 100% projektowane i produkowane w Polsce. Między innymi dzięki temu dystrybutorzy sprzętu i użytkownicy mają zapewnioną w standardzie ekspresową obsługę gwarancyjną. Mogą także liczyć na wsparcie i pełne zaangażowanie w opracowanie nawet najbardziej wymyślnej konfiguracji systemu oświetlenia nurkowego. Z klientami i sprzedawcami AmmoniteSystem spotyka się na nurkowych eventach i testach sprzętu.

 • 3. Najwyższa jakość


  Ulokowanie produkcji w Polsce to dla AmmoniteSystem metoda na zapewnienie najwyższej jakości. Firma pracuje z najlepszymi specjalistami produkującymi elementy elektroniczne, obudowy, optykę, a także z ekspertami z zakresu obróbki. Starannie dobieramy podzespoły – jeśli pochodzą one z zagranicy, to są to wyłącznie elementy renomowanych marek głównie amerykańskich lub japońskich.

 • 4. Rozwój


  AmmoniteSystem stale się rozwija. Naszą pasją jest tworzenie coraz to nowych modeli oświetlenia oraz udoskonalanie topowych produktów firmy. Takie wyzwania jak silny i lekki back-up (LED ONE), czy kompaktowe światło główne (LED TWO) napędzają nas do działania. Każda sugestia ze strony użytkowników to dla Ammonite System dodatkowa inspiracja.

 • 5. Dystrybucja


  AmmoniteSystem stawia na profesjonalną dystrybucję. Mamy pełne zaufanie do certyfikowanych instruktorów nurkowych i centrów dystrybucji. I to przede wszystkim za ich pośrednictwem chcemy sprzedawać oświetlenie Ammonite System. Uważamy, że profesjonaliści to najlepsi doradcy na każdym etapie przygotowań do nurkowania. Dystrybutorom AmmoniteSystem zapewnia wsparcie gwarancyjne, merytoryczne i marketingowe.

 • 6. Ammonite jest dostępny za granicą


  Rozszerzanie rynków dystrybucji i obecność m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Rosji to także dowód na rozwój firmy. Polskie systemy oświetleniowe z amonitem w logo są doceniane na zagranicznych rynkach, ponieważ gwarantują wysoką jakość, niezawodność i estetykę wykonania z rozsądną, akceptowalną ceną.