O nas

8 powodów dla których warto używać produktów Ammonite System
Podobno najlepsze firmy powstają, gdy ich założyciele tworzą coś, czego sami potrzebują.  
Udowadniamy to od 2005 roku.

 • Działamy z pasją


  Ammonite System to urzeczywistnienie naszej pasji do nurkowania. Firma powstała z pragnienia, by stworzyć coś funkcjonalnego i niezawodnego. Nieustannie pokazujemy, że działając w ramach niezbędnych standardów można jednocześnie wprowadzać mnogość innowacji i udoskonaleń. Każdy nasz ruch jest przemyślany i przekłada się bezpośrednio na to, co dostaje Klient –  sprzęt nurkowy bezkompromisowej jakości.

 • Kochamy innowacyjność


  Jesteśmy świadomi, że kopiowanie istniejących rozwiązań to za mało. W Ammonite System opracowujemy i wdrażamy nasze własne rozwiązania. Wśród stworzonych przez nas unikatowych produktów są uchwyty latarki kablowej Goodman Soft i Goodman Modular,  nowość – uchwyt do akumulatorów Accu Click Mount, oraz nasze bestsellery – seria akumulatorów grzewczych Accu Thermo.

 • Jesteśmy z Wami na każdym etapie


  Funkcjonujemy na wielu rynkach. Jesteśmy dumni, że nurkowie z różnych zakątków globu mają dostęp do naszych produktów. Sięgamy jednak dalej. Nie tylko docieramy do nich z naszym sprzętem dzięki sieci dystrybutorów i dealerów, zapewniamy im dodatkowo coś równie ważnego – transparentność, stałą komunikację i bezproblemowy dostęp do serwisu. Sprzedaż to dopiero początek naszej znajomości.

 • Współpracujemy z najlepszymi


  W Ammonite jesteśmy świadomi, jak kluczowe jest bezpieczeństwo naszych produktów, a zatem ich przemyślana konstrukcja, precyzyjny montaż, a nawet odpowiednie oznakowanie i wygodne, ekologiczne opakowanie.  Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu projektowania, obróbki metali i tworzyw oraz optoelektroniki. Rozwijamy też sieć ambasadorów marki –  najlepszych nurków technicznych, którzy wnikliwie testują nasze produkty w różnych warunkach. Wszystko to daje nam pewność, że produkty, które my tworzymy, a nasi Klienci wykorzystują, są bezpieczne, wygodne i niezawodne.

 • Dążymy do perfekcji


  Produkt idealny nie istnieje, ale chcemy zmierzać w jego kierunku.  Dlatego ciągle wprowadzamy wiele drobnych zmian i udoskonaleń, nawet w najmniejszych elementach. Niemal nieustannie mamy nowe koncepcje, bo nasz produkt ma nie tylko służyć swoją niezawodnością  i trwałością – powinien też być intuicyjny i przyjemny w użytkowaniu. 

 • Tworzymy w Polsce


  Wszystkie produkty Ammonite System to w pełni nasze dzieła, a cały proces – projekt, obróbka, montaż, pakowanie i wysyłka – odbywa się w Polsce z użyciem najlepszych podzespołów z różnych krajów. Dbamy o każdy szczegół, a na końcu procesu zawsze znajduje się człowiek. To wtedy nasz sprzęt jest składany, pakowany i powtórnie przeglądany, bo troszczymy się o niego do ostatniej sekundy. Bez problemu, co więcej – z dumą – oznaczamy nasze produkty jako MADE IN POLAND/EU.

 • Zapewniamy jakość bez kompromisów


  Nasi współpracownicy nazywają nas czasami żartobliwie quality freaks, bo za cel stawiamy sobie zawsze poprawę jakości i niezawodności naszych produktów. Zdarza się, że nawet minimalna zmiana daje maksymalne rezultaty. Tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo, nie uznajemy żadnych kompromisów. Za jakość każdego elementu ręczymy, dając naszym produktom rozszerzoną gwarancję AMMO POWER.

 • Idziemy o krok dalej


  W Ammonite wiemy, jak ważna jest obsługa klienta i jakość obcowania z naszą firmą. 

  Dlatego: 

  • stale rozwijamy procedury reklamacyjne tak, aby były łatwe i intuicyjne,
  • powiększamy stany magazynowe, aby skrócić czas dostawy,
  • ekspresowo odpisujemy na wiadomości
  • rzetelnie przedstawiamy wszystkie dane techniczne,
  • służymy informacją o produkcie nawet wiele lat po zakupie,
  • zapewniamy serwis na najwyższym światowym poziomie.

  Bo zakup w Ammonite to nasz wspólny start.
  Do zobaczenia pod wodą!